تاپ تو  

    بهترین مرجع تصویری کشور

BirdFont v2.2.0 Portable

بوسیله | اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ | بدون دیدگاه


BirdFont v2.2.0 Portable

BirdFont v2.2.0 Portable

BirdFont v2.2.0 Portable | 31.7 Mb

BirdFont is a font editor that lets you create vector graphics and export them to TTF, EOT and SVG fonts. You can create your own fonts from scratch with a variety of drawing tools that let you design the vectors for each letter, or you can trace letters or import them in SVG format. The program can also open existing font files for editing.!

Not many users know how much effort can sometimes be invested in creating a font. Most of us take the various glyphs for granted and only a few can discern the fine lines that make the difference between similar fonts.

BirdFont is a utility that can help aficionados and professionals alike create new letter types. It can be used for business logos, where lettering can play an important role as far as product branding is concerned.

Clean interface
A clear-cut, straightforward interface lets you start working on your letters from scratch. When beginning a new project you are presented with a grid of letters and numbers as well as other characters so that you can select the one you want to invent.

Moreover, it can show a full list of Unicode characters to pick from and open those of interest into separate tabs either as different projects or as part of a single one.

Tools are available within easy reach, in the right hand part of the application window and for less experienced users a tooltip becomes available at the bottom of the application window when gliding the mouse cursor over the options.

Flexible set of tools
The choices available are exactly what one would expect in order to come up with precise lines that define a new character.

Precision drawing of lines and breaking them with control points are the cornerstone of a new font and BirdFont makes available a nice, flexible rack of options that allow bending the lines into the desired shape.

Applying a background image, zooming in and out, merging, rotating and resizing paths, making Bezier curves, convert points, circles and rectangles are all part of the arsenal of tools available in the application.

Conclusion
This is not a program for a wide range of users and trying to learn the ropes may prove a difficult task. However, BirdFont is flexible enough to provide users familiar with font creation the possibility to become creative and invent new representations for alphanumeric characters.

 

irdFont یک ویرایشگر فونت که به شما امکان گرافیک برداری ایجاد و صادرات آنها را به TTF، EOT و SVG فونت است. شما می توانید فونت خود را از ابتدا با انواع ابزار که به شما اجازه بردار طراحی برای هر حرف، یا شما می توانید نامه های ردیابی و یا واردات آنها را در فرمت SVG طراحی ایجاد کنید. این برنامه همچنین می تواند باز کردن فایل های فونت های موجود برای ویرایش.!

هنوز بسیاری از کاربران می دانم که چقدر تلاش می تواند گاهی اوقات در ایجاد یک فونت سرمایه گذاری شود. بسیاری از ما را به حروف مختلف برای اعطا و تنها چند می توانید خطوط نازک است که تفاوت بین فونت های مشابه را تشخیص دهیم.

BirdFont نرم افزاری است که می تواند کمک به هنردوستان و حرفه ای به طور یکسان ایجاد نامه انواع جدید است. می توان آن را برای آرم کسب و کار، که در آن حروف می تواند نقش مهمی به عنوان دور به عنوان نام تجاری محصول مربوط می شود بازی استفاده می شود.

رابط تمیز
روشن، رابط ساده به شما اجازه شروع به کار در نامه خود را از ابتدا. هنگامی که شروع یک پروژه جدید که شما با یک شبکه از حروف و اعداد و همچنین شخصیت های دیگر ارائه به طوری که شما می توانید یکی از شما می خواهم به اختراع را انتخاب کنید.

علاوه بر این، آن را می توانید یک لیست کامل از کاراکترهای یونیکد نشان می دهد تا انتخاب کنید از و باز کسانی که از علاقه به زبانه جداگانه یا به عنوان پروژه های مختلف و یا به عنوان بخشی از یک واحد.

ابزارهای در دسترس در دسترس آسان هستند، در قسمت راست پنجره برنامه و برای کاربران با تجربه کمتر راهنمای ابزار در پایین پنجره برنامه هنگام خزید مکان نما ماوس را روی گزینه های در دسترس می شود.

مجموعه ای انعطاف پذیر از ابزار
گزینه های در دسترس هستند دقیقا همان چیزی است یکی را به منظور به آمده تا با خطوط دقیق است که یک شخصیت جدید تعریف انتظار می رود.

طراحی دقیق خطوط و شکستن آنها را با نقاط کنترل هستند سنگ بنای یک فونت جدید و BirdFont در دسترس می سازد زیبا، قفسه انعطاف پذیر از گزینه های که اجازه می دهد خم خطوط را به شکل مورد نظر.

استفاده از تصویر پس زمینه، زوم در داخل و خارج، ادغام، چرخش و تغییر اندازه مسیرها، ساخت منحنی های Bezier، تبدیل نقاط، محافل و مستطیل همه بخشی از زرادخانه از ابزار موجود در نرم افزار.

نتیجه
این یک برنامه برای طیف گسترده ای از کاربران و تلاش برای یادگیری طناب ممکن است یک کار دشوار را ثابت کند. با این حال، BirdFont به اندازه کافی انعطاف پذیر را به کاربران با ایجاد فونت امکان برای تبدیل شدن به خلاق و اختراع تضمینی جدید برای کاراکتر الفبایی آشنا ارائه شده است.

دانلود

برچسب ها
    

شما باید شما وارد شدید to post a comment.

کپی رایت برای تاپ تو